14 серпня, через місяць після Петрового посту, православний народ починає святкувати двотижневий Успенський піст

14 серпня, через місяць після Петрового посту, православний народ починає святкувати двотижневий Успенський піст. Його початок знаменується всім відомим і з дитинства улюбленим святом - Медовим Спасом. Вважається, що медові стільники вже повністю заповнені медом, і пасічникам варто почати його останній збір. Перший Спас також носить назви маків, Мокрого Спаса. У церквах проводять святкові служби, святять мед, макові головки, частина вже зібраного врожаю, волошки. Мед, освітлений в цей день наділяють особливими цілющими властивостями.

Харчуємося правильно

Успенський піст суворіше, ніж Петров і Різдвяний, але поступається Великому. І хоча м'ясо і риба під забороною, піст вважається легким, адже засіки повні фруктів і овочів. Не варто забувати, що в понеділок, середу та п'ятницю їдять суху їжу. Відварені овочі і гаряча страви дозволені у вівторок і четвер. Масло і вино вживають тільки по вихідних днях. Основними ласощами Першого Спаса вважаються маково-медові паски і пряники, які печуться на пісному тесті, медовуха. Скиби вивареного в меду маку, також не залишать байдужим. А ось яблука і виноград під забороною до Яблучного Спаса.

Цілющі води

Перший Спас не даремно називають Мокрим Спасом. У цей день священики здійснюють чин малого водосвяття. Православний народ організовує хресний хід до природних водойм і струмків, щоб освятити воду і скупатися самим. У це свято цілющою вважається навіть роса. Згідно з повір'ям, природні води дарують здоров'я, красу, змивають втому і гріхи. Це купання вважається останнім у році, тому що вода «цвіте» і стає небезпечною. Літо закінчується, птиці готуються до перельоту, а орачі починають сіяти озимі. Є в народі така приказка: «Перший Спас - перший сівши!»

Коментарі