Таня Пренткович зробила скандальну заяву-виправдання

Скандал навколо блогерки-мільйонниці Тані Пренткович та її цивільного чоловіка Андрія Гонковського не вщухає. Причина – у тому, що чоловік блогерки, який виїхав у Польщу як волонтер, опинився на Мальдівах із коханою та дітьми.

У відповідь на обурення українців Пренткович заявила, що їй і її чоловікові “можна” відпочивати на Мальдівах, адже вони “роблять багато хорошого”. Вона також додала, що інші волонтери вчиняють так само, нібито користуючись своїм статусом.

Це пояснення викликало ще більшу обурення в інтернет-користувачів. Вони зазначають, що в Україні триває війна, і багато людей залишилися без домівок, роботи та засобів до існування. У таких умовах виїзд за кордон на відпочинок, навіть якщо ти волонтер, виглядає неприпустимо.

Своєю позицією Пренткович показала, що вона не розуміє реальності, в якій живе Україна. Вона вважає, що якщо людина робить хороші справи, то їй можна все. Однак це не так. У воєнний час всі українці мають робити все можливе, щоб допомогти своїй країні, а не відпочивати на Мальдівах.

“Нам можна”: блогерка-мільйонниця Пренткович знайшла цинічне пояснення тому, що її коханий відпочивав на Мальдівах “як волонтер”

У мережі не вщухає скандал навколо української блогерки-мільйонниці Тетяни Пренткович та її цивільного чоловіка і батька молодшого сина Андрія Гонковського. Бізнесмен виїхав у Польщу на благодійний захід, отримавши дозвіл як волонтер, але опинився з коханою і дітьми на Мальдівах. Обурена цією ситуацією українка та SMM-стратег Валерія, за якою в мережі стежить понад 13 тисяч підписників, вирішила написати Пренткович, аби почути бодай якісь думки інфлюенсерки щодо скандалу.

І Тетяна відповіла, проте відповідь її ще більше обурила українських інтернет-користувачів. Так, на думку блогерки, у якої понад 1,1 млн фоловерів, їй з коханим “можна” виїжджати на відпочинок на Мальдіви, адже вони “роблять багато хорошого”. Скриншотами переписки з Пренткович Валерія поділилися на особистій сторінці в Instagram.

“Я в шоці. Пренткович відповіла, що їм можна відпочивати на морі, враховуючи все хороше, що вони зробили. А нічо, шо тисячі українців роблять щодня багато чого хорошого? І справа не в Мальдівах! Таня вважає, що всі просто заздрять Мальдівам. Ми ж з вами такі тупі”, – прокоментувала Валерія діалог із відомою інфлюенсеркою.

Так, на коментар українки стосовно того, що вона розчарувалася в блогерці та її партнері через їхній виїзд за кордон, Пренткович упевнено відповіла: “Всі їздять. Але публічним людям можна, а непублічним неможна. На кордоні чоловіки-українці в кожній машині”.

Схожі матеріали