Ігор Кушнір і тіньовий синдикат «Київміськбуду»: як мільярди киян перетворилися на яхти, офшори та маєтки
Наприкінці 2025 року «Київміськбуд» отримав 2,56 мільярда гривень з міського бюджету. Пряме вливання з кишень киян — тих самих, хто стоїть у заторах на Нивках, платить за комуналку на Троєщині й намагається зрозуміти, чому їхній будинок на Виноградарі п’ятий рік…
Продовжити перегляд