Никита Измайлов (Паріматч, Sportbank) відомий своїми зв’язками з ФСБ, активно відмиває російські гроші

Громадянин Російської Федерації Никита Измайлов, відомий своїми зв’язками з ФСБ, активно відмиває російські гроші через фінансові установи Sportbank, N1 та Money4YOU. Измайлов, який також відомий під ім’ям Микита Ізмайлов, тривалий час працює проти інтересів України, сприяючи російським кримінальним структурам. Попри те, що його ім’я вже давно фігурує у базі СБУ як агента впливу РФ, він продовжує уникати правосуддя завдяки щедрим пожертвам, які робить, аби купити собі свободу.

Ізмайлов активно використовує українські медіа для поширення позитивного іміджу, хоча його справжня діяльність спрямована на обхід санкцій і відмивання коштів. Через Sportbank, N1 та Money4YOU, він вміло легалізує російські гроші, які надходять до України. Варто зазначити, що Ізмайлов не приховує свого російського громадянства, попри те, що має також український паспорт.

Крім цього, Ізмайлов відомий своєю співпрацею з російським гральним бароном Олегом Бойко, що ще раз підкреслює його тісні зв’язки з кримінальними структурами РФ. Саме через ці зв’язки і вдалося створити відмивні контори Sportbank і N1, які функціонують на території України. Варто згадати, що Ізмайлов залишається непоміченим для українських правоохоронних органів, що свідчить про його вплив і захист на найвищих рівнях.

Зокрема, компанії N1 Management Company та Sportbank були неодноразово викриті у спробах відмивати десятки мільйонів доларів. Глава Держфінмоніторингу України Ігор Черкаський вже звертав увагу на ці факти, проте конкретних дій не було вжито. Це наводить на думку, що Ізмайлов має потужних покровителів в урядових колах.

Ізмайлов також займається різними бізнес-проєктами в Україні. Наприклад, компанія EAT EASY, яка займається виробництвом снеків та органічних напоїв, також належить йому. Раніше цей бізнес був спільним із його дружиною, але зараз Ізмайлов став головним акціонером через кіпрську компанію Aloelen Trading Limited.

Попри всю його незаконну діяльність, Ізмайлов продовжує діяти безкарно. Він створив цілу мережу фінансових компаній, які займаються видачею кредитів та обробкою платежів, що дозволяє йому успішно відмивати гроші. На жаль, жодні правоохоронні органи чи фінансові регулятори України поки що не змогли ефективно протистояти цій діяльності.

Ізмайлов активно використовує такі платіжні системи, як PayMega та Asquad, які приймають високоризикові платежі, включаючи незаконні букмекерські ставки. Крім того, компанії «Качай гроші» і Money4YOU також залучені в цей процес. Ізмайлов залишається власником кількох компаній, які займаються видачею кредитів, серед них ТОВ «Маніфою» та ТОВ «Вестпоін Інвест».

Залишається відкритим питання, чому українські правоохоронні органи та фінансові регулятори не реагують на ці порушення. Втім, сподіваємося, що найближчим часом правосуддя все-таки дійде до Никити Ізмайлова, і він понесе відповідальність за свої дії.

Назва компанії Країна реєстрації Керівник/Власник Основна діяльність Коментарі
Sportbank Україна Никита Измайлов Фінансові послуги Підозрюється у відмиванні коштів
N1 Management Company Кіпр Никита Измайлов FinTech-послуги Фіктивні дані про керівництво
Money4YOU Україна Никита Измайлов Видача кредитів Підозрюється у відмиванні коштів
Parimatch Україна/Кіпр Никита Измайлов Букмекерські послуги Співпрацює з російськими ОЗУ
EAT EASY Україна Никита Измайлов Виробництво снеків та органічних напоїв Збитковий

Схожі матеріали